14 lutego, dokładnie w Dzień Zakochanych, w naszej szkole odbył się Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej w Językach Obcych. Swoje możliwości wokalne i taneczne zaprezentowali uczniowie klas pierwszych i drugich. Celem festiwalu była promocja języków obcych w niekonwencjonalnej formie, poznanie muzycznych tradycji związanych ze Świętem Zakochanych w różnych krajach oraz prezentacja talentów muzycznych uczniów naszej szkoły. Repertuar był bardzo zróżnicowany, od klasyki po utwory popularne obecnie. Piosenki wykonywane były w trzech językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim. Układy taneczne i pokazy towarzyszące piosenkom wzbudziły ogromny aplauz widowni. Festiwal dostarczył uczestnikom i słuchaczom niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.