19 listopada uczniowie klas językowych  wzięli udział w warsztatach językowo-kulturowych Brit Up! organizowanych w British Council w Warszawie.

Pobyt w British Council rozpoczął się dla jednej z grup warsztatem pt. Britain on a plateczyli brytyjskie smaki, te codzienne i te świąteczne; Uczestnicy warsztatów poznawali brytyjską kuchnię wykonując interaktywne ćwiczenia, poznając słownictwo związane z przygotowywaniem potraw. Mieli także okazję rywalizować miedzy sobą rozwiązując quizy oraz zapoznali się z menu jednego z Londyńskich pubów. Po przerwie uczestnicy warsztatów  przystąpili do komputerowego testu Aptis for Teens przygotowywanego przez British Council, który zapewnia szybką i wiarygodną ocenę umiejętności językowych.

Na zakończenie wszyscy otrzymali oficjalne  raporty z testu  Aptis for Teens  wraz z opisem obecnego poziomu znajomości języka. Analiza wyników pokazuje wysoki poziom umiejętności językowych uczniów naszej szkoły.