W dniu 19.11.2019 r. odbył się w naszej szkole I Szkolny Konkurs Wiedzy o Filmie. Motywem przewodnim konkursu były filmy z super bohaterami. Uczestnicy konkursu musieli również wykazać się znajomością najważniejszych produkcji filmowych minionych miesięcy. Do konkursu zgłosiło się ponad trzydziestu miłośników kina, w większości z klas o profilu filmowym. Zwycięzcą został Eryk Stodolny z klasy IF. Drugie miejsce zajęła Amelia Treczka a trzecie Maja Bogusławska, obie z IA. Laureaci będą reprezentować naszą szkołę na XII Wielkopolskim Konkursie Wiedzy o Filmie w Poznaniu.

I Szkolny Konkurs Wiedzy o Filmie przygotowały uczennice klasy IIIA: Oliwia Chlasta i Emilia Jankowska pod opieką merytoryczną Włodzimierza Więckowiaka.