Święta Bożego Narodzenia to czas bezinteresownej Miłości, ofiarności i życzliwości. To również moment, aby zatrzymać się choć na chwilę w tym rozbieganym świecie i pomyśleć o drugim człowieku, zwłaszcza tym, który potrzebuje naszej troski, opieki, wsparcia duchowego i materialnego.
W związku z tym Szkolny Klub Wolontariatu i Samorząd Uczniowski naszego Liceum zapraszają wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli do udziału w świątecznej akcji "Podzielmy się radością Świąt!".
Zbieramy dary na rzecz Mam i ich Pociech z DOMU OCHRONY ŻYCIA POCZĘTEGO w Odolanowie oraz Dzieci przebywających na ODDZIALE REHABILITACYJNYM w Ostrowie Wielkopolskim. Potrzebne artykuły (np. pluszaki, zabawki, książki, kredki, pokarmy w słoiczkach dla Maluszków, chusteczki nawilżane, pieluszki i inne) można składać w przygotowanym miejscu w IV LO na I piętrze koło pokoju nauczycielskiego. Akcja będzie trwała do 19 grudnia 2016 r.
Już wielokrotnie okazaliście serce potrzebującym, więc na pewno i tym razem możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie. Dajcie z siebie wszystko i PODZIELCIE SIĘ RADOŚCIĄ I MIŁOŚCIĄ Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM!