Drodzy Uczniowie Klas Czwartych!

Serdecznie zapraszamy Was na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się w piątek 26 kwietnia o godzinie 12:30 w sali gimnastycznej.

Czeka nas niezwykły czas, pełen emocji, refleksji i podsumowań. Pragniemy razem z Wami celebrować Wasze sukcesy i osiągnięcia, a także wspólnie powspominać chwile spędzone razem.

Do zobaczenia! 🎓🎉

Dnia 19 kwietnia w ZSP w Przygodzicach odbył się konkurs "Mistrz Gramatyki", w którym udział wzięło sześcioro uczniów z 4 LO w Ostrowie Wielkopolskim.
Wśród uczestników znaleźli się trzej reprezentanci szkoły w konkursie gramatyki angielskiej oraz trzej w konkursie gramatyki niemieckiej. Każdy z uczestników poddał się testowi, który sprawdzał ich umiejętności gramatyczne w danym języku.
Największym osiągnięciem w konkursie gramatyki angielskiej był triumf Jakuba Chmielarskiego, który zajął pierwsze miejsce. Jego dogłębna znajomość gramatyki oraz precyzja w rozwiązywaniu zadań sprawiły, że zasłużył w pełni na to wyróżnienie.
W konkursie gramatyki niemieckiej bezkonkurencyjna okazała się Pola Adissou, która zajęła pierwsze miejsce, trzecie miejsce przypadło Lilly Adissou. Ich perfekcyjna znajomość niemieckiej gramatyki oraz umiejętność aplikowania jej w praktyce pozwoliła im osiągnąć te imponujące wyniki.
Konkurs "Mistrz Gramatyki" okazał się nie tylko wyzwaniem, ale także doskonałą okazją do sprawdzenia i pogłębienia wiedzy z zakresu gramatyki obu języków. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania oraz osiągniętych wyników, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języków obcych.

19 kwietnia 2024 r. w Poznaniu odbył się etap wojewódzki XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK. Uczeń IV LO Piotr Czuba godnie reprezentował nasz powiat i znalazł się w gronie najlepszych.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dnia 18.04.2024 r. grupa uczniów z klas 1C i 1D uczestniczyła w warsztatach z języka hiszpańskiego w Poznaniu. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia!

Uwaga, uwaga! Dzisiaj mieliśmy wyjątkowe zajęcia z języka hiszpańskiego w klasie 1f podczas naszej wycieczki do Poznania! Lekcje poprowadzili fantastyczni nauczyciele z Ekwadoru i Hiszpanii. To było niesamowite doświadczenie!

Pozdrawiamy!

Uczniowie Klasy 1f

16 kwietnia klasa 1b o profilu humanistyczno-biologicznym udała się na wycieczkę szkolną do Wrocławia. Oprócz warsztatów w Hydropolis, podczas których uczniowie i uczennice uczyli się o sowach i ich pożywieniu, klasa 1b wzięła udział w grze miejskiej na wrocławskim rynku.
Zapraszamy do obejrzenia relacji!