12 grudnia uczniowie klas językowych  wzięli udział w warsztatach językowo-kulturowych Brit Up! organizowanych w British Council w Warszawie.

Pobyt w British Council rozpoczął się warsztatem pt. The Lord of the Rings – Władca Pierścieni, czyli fantastyczny świat Śródziemia przeniesiony do klasy. W trakcie zajęć uczniowie min. pracowali w grupach metodą dramy i prezentowali na forum efekty swojej pracy. Zadania wymagały wykazania się dużą kreatywnością. Uczniowie poprzez głosowanie wybrali najlepszych we wskazanych kategoriach.  Po przerwie uczestnicy warsztatów  przystąpili do komputerowego testu Aptis for Teens przygotowywanego przez British Council, który zapewnia szybką i wiarygodną ocenę umiejętności językowych.

Na zakończenie wszyscy otrzymali oficjalne  raporty z testu  Aptis for Teens  wraz z opisem obecnego poziomu znajomości języka. Analiza wyników pokazuje wysoki poziom umiejętności językowych uczniów naszej szkoły.

GALERIA