I jeszcze jedna migawka z ostatniego tygodnia roku szkolnego. Dowiedzieliśmy się, że trzy uczennice klasy humanistyczno-filmowej, reprezentantki Szkolnej Telewizji w IV LO, zdobyły Nagrodę Specjalną w Warsztatach Dziennikarskich w I Liceum Ogólnokształcącym. Warsztaty odbyły się w marcu, a ich bohaterem był Bartosz Nowicki, mistrz świata lotu slalomem na motoparalotni. Zadaniem uczestników warsztatów - reprezentacji redakcji szkolnych - było stworzenie jednodniówki. A że w naszym liceum działa Szkolna Telewizja, dziewczyny stworzyły filmowy miniserwis informacyjny. I za niego właśnie otrzymały Nagrodę Specjalną.
Nagrodzone w warsztatach uczestniczki to: Maria Pęcherzewska, Alicja Paluch i Wiktoria Śpigiel. Uczennice do konkursu przygotowała pani Hanna Olejnik, nauczycielka edukacji filmowej w IV LO.