Uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w Festiwalu Filmowym imienia Krzysztofa Komedy w Ostrowie Wielkopolskim. Ponownie, wielu wolontariuszy i uczestników Telewizji Festiwalowej to uczniowie klas humanistyczno-filmowych IV LO. Wspierali oni działania na Grand Prix Komeda, realizowali codzienne relacje dla festiwalowej TV, poznając w ten sposób festiwal od kuchni.

Wpis z profilu facebookowego Grand Prix Komeda:

"🎬 Byli wszędzie! Pomagali przy organizacji spotkań z gośćmi, odpowiadali na pytania widzów, wspierali nas w logistyce codziennych działań. Wolontariusze festiwalu Grand Prix Komeda - głębokie ukłony za Wasze działania! Codziennie też bardzo aktywni byli uczestnicy Telewizji Festiwalowej. Pod okiem Tomasza Wojciechowskiego realizowali relacje, które zamieszczane były każdego dnia podczas festiwalu na naszym profilu na FB Grand Prix Komeda. Dziękujemy Wam za wszystko, za doskonałą energię i aktywność. Mamy nadzieję, że festiwal był dla Was przygodą, cennym doświadczeniem i że spotkamy się ponownie za rok!"

Zdjęcia: Grand Prix Komeda