Z radością informujemy, że nasza utalentowana uczennica Nikola Kawała wystąpiła w ostrowskiej Mediatece. Poniżej wpis facebookowy z profilu Mediateka Ostrów Wielkopolski:

"W piątek 24 listopada wystąpiła w Mediatece licealistka Nikola Kawała . Wydarzenie zainaugurowało nowy projekt "Młodzież z Mediateką!", w ramach którego pragniemy promować młode talenty. Zapraszamy uczniów klas VII i VIII, szkół średnich i studentów do współpracy. Czekają nie tylko Spotkania z kulturą (sala na 1 piętrze) czy studio nagrań, ale też ekspozytory do prezentowania prac plastycznych i zdjęć w galerii Mediateki. Nikola Kawała, młoda artystka, uczennica Szkoły Muzycznej Talent Studio w Kaliszu, uczestniczka programu „Mam Talent”, pochodzi z miejscowości Koryta. Podczas występu w tym talent show szczególnie wzruszyła Agnieszkę Chylińską własną aranżacją utworu "Creep" zespołu Radiohead. Nikola interesuje się poezją, psychologią, a także lubi malować.
Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z Nikolą w murach Mediateki. Zapraszamy artystkę do nagrania płyty w naszym Studiu Komeda.
Prowadzenie: Bogna Skrzypczak-Walkowiak, oprawa techniczna i muzyczna: Andrzej Dąbrowski".