Projekt "Exchanger" realizowany przez zespół z IV Liceum w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady "Zwolnieni z Teorii" uzyskał odznakę Brązowego Wilka dla najlepszych projektów w instytucji. Serdecznie gratulujemy! W czwartek 23 maja w Warszawie odbędzie się Wielki Finał Olimpiady, trzymajcie kciuki za wszystkie projekty IV Liceum stworzone w tegorocznej edycji konkursu.

Link do artykułu na stronie ostrow.eska.pl: Uczniowie z Ostrowa powalczą o nagrody. Wielki Finał Zwolnionych z Teorii już w ten czwartek!

Wpis z profilu facebookowego Kick-Boxing Club Poprawa:

Mistrzem Polski low-kick (U-18)❗️
✅️Wiktor w Starachowiczch zaprezentował bardzo dobrą formę pokonując Szymona Twardowskiego ze Zgorzelca i Jakuba Marcińskiego z Kartuz.
🔝 Podium kat -91kg juniorów starszych (u-18):
🥇Wiktor Działocha 🏆
🥈Jakub Marciński (Rebelia Kartuzy)
🥉Szymon Twardowski(Kick-Fighter Zgorzelec)
🥉Wiktor Marchwant (Husaria Wałcz)
☝️To dla 17 latka pierwszy tytuł Mistrza Polski juniorów.👏
Do tej pory w przeciągu 2 lat startów w zawodach centralnych Wiktor zdobywał srebrne medale (2023 kick-light) oraz (2024-full-contact) oraz brązowy (2023 light-contact)
🇵🇱 Jeśli Wiktor wykaże się dobrą formą podczas konsultacji i zgrupowań Kadry Narodowej będzie miał szanse uczestniczyć w tegorocznych Mistrzostwach Świata juniorów."

Klasa 1F spędziła niesamowity dzień w Poznaniu! Był spacer, zwiedzanie i przede wszystkim integracja i wspólne spędzanie czasu. To były niezapomniane chwile! 😊

Link do naboru: https://nabor.pcss.pl/ostrow/szkolaponadpodstawowa/

Ważne informacje:

Link do naboru (wniosek, dokumenty)

Integracja klasy 1h - gry, zabawy i animacje. Serdeczne pozdrowienia od pierwszaków z wychowawczynią panią Patrycją Nowicką! 🫶🏻