Organizowany corocznie przez Zakład Filologii Angielskiej kaliskiej filii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu konkurs językowy zakończył się bezapelacyjnym sukcesem naszych uczniów. Po przejściu szkolnych eliminacji reprezentanci IV LO wzięli udział w finałowym dyktandzie, które odbyło 31 maja w budynku Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego w Kaliszu. Tam okazali się bezkonkurencyjni, zdobywając trzy najlepsze miejsca, nie pozostawiając przy tym wątpliwości co do tego, na jakim poziomie uczą się języków obcych wychowankowie IV Liceum w Ostrowie Wielkopolskim.
I miejsce zajęła Wiktoria Konieczna z kl. 3C, II miejsce zajęła Maja Maryniaczyk z kl. 2C, a III miejsce zajął Bartosz Osiński z kl. 3C.
Cieszymy się razem z nimi, dlatego, że nie ma lepszej promocji naszej szkoły niż takie wspaniałe osiągnięcia! 😊