Co to był za dzień! W piątek 10 marca mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole ogromną liczbę ósmoklasistów zainteresowanych nauką w IV LO. Na gości czekały niezliczone atrakcje przygotowane i przeprowadzone przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły. W skrócie, było i głośno i cicho, na wesoło i na poważnie, dynamicznie i na spokojnie. A nawet na słodko... pozdrowienia dla p. Heni ;)

W tym miejscu pragniemy podziękować gościom za wizytę w IV LO - mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu :) Chcielibyśmy również, a może nawet przede wszystkim, podziękować uczniom naszej szkoły za OGROMNE ZAANGAŻOWANIE i mnóstwo energii włożonej w realizację tego przedsięwzięcia. Bez Was by się nie udało. Dziękujemy!

W najbliższym czasie będziemy wracać wielokrotnie do tegorocznych Drzwi Otwartych z kolejnymi porcjami zdjęć i filmików. Dziś zapraszamy na zdjęcia wykonane przez Martę Jasińską z kl. IIIb.

Zapraszamy również na naszego Instagrama, gdzie znajdziecie jeszcze więcej relacji z Drzwi Otwartych i nie tylko...
/Instagram: czwarteliceum/

Część 1